ЕКСПЕРЕС ЗАМОВЛЕННЯ
КЛІЄНТАМ
КОНТАКТИ
КЛІЄНТАМ
ПОРАДИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ВАШИХ МАКЕТІВ
ВАШІ НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ
+38 067 750 96 76
+38 067 750 96 76
WhatsApp
Viber
Telegram
КАЛЕНДАРІ
СТІКЕРИ
ВІЗИТКИ
БЛОКНОТИ
ФОТОГРАФІЇ
ХОЛСТИ
ЧАШКИ
МАГНІТИ
ДРУКУЙ У НАС
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ПРО ПОСЛУГУ

  РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

    ПРИКЛАДИ

"
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОПОМАГАЄ ПРИЙНЯТИ ОСТАТОЧНЕ РІШЕННЯ.
Найчастіше презентації друкуються для внутрішнього користування у компанії, звітів або нарад. Навіть якщо для вашого виступу перед клієнтом або партнером ви використовуєте електронну версію презентації, ми радимо не відмовлятися від друкованої. Адже, саме вона дає змогу більш ретельно ознайомитись з вашим проєктом або продуктом та прийняти остаточне рішення.

Не рідко якість паперу, чіткість зображення та баланс кольорів впливають на сприйняття вашого продукту і перше враження.
Враховуючи ціль презентації, важливо правильно обрати пружину для зшивання: пластикову або металеву. Головна відмінність між ними у кількості аркушів та можливості їх повторного використання.
Пластикова пружина розгинається, що дає змогу замінити та додати аркуші, її максимальна кількість аркушів - 200. Металева пружина не розгинається після зшивання, її максимальна кількість аркушів - 120, але завдяки їй, ви можете скласти презентацію навпіл (розгорнути на 360°). Металева пружина виглядає презентабельніше та підходить для багаторазового використання.


Course Prices
Create beautiful, professional websites and landing pages with us.
$200
Create beautiful, professional campaigns for free, no design
Join now
$300
Level up with automation workflows and e-commerce-focused features
Join now
Simplicity is somehow essentially describing the purpose and place of an object and product. The absence of clutter is just a clutter-free product. That's not simple.
Made on
Tilda