Основні вимоги до макетів
- Макети приймаються в наступних форматах: * .pdf, * .eps, * .ps, * .ai, * .cdr, * .psd, * .tif, * .jpg, * .bmp; створені в програмах: Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Corel Draw.
Друкарня не несе відповідальності за якість друку файлів PDF, створених в додатках Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Формат верстки повинен бути мінімум на 4 мм більше формату готового виробу (по 2 мм з кожного боку під обріз).
- Всі важливі елементи (логотипи, текст і т. Д.), Щоб уникнути зарізання повинні бути не менше, ніж в 5 мм від країв обрізного формату.
- Для виведення растрових зображень високої якості кращий формат з роздільною здатністю не менше 300 dpi, але не більше 600 dpi.
- За замовчуванням, для всіх макетів поданих в CMYK ігноруються вбудовані профілі і мається на увазі колірний простір профайла ISO Coated FOGRA39L (EFI).
У разі подання макета в колірному просторі, описуваному іншими профілями (повинні бути впроваджені в документ), прохання описувати параметри управління кольором в замовленні. В таких випадках слід провести друк пробного листа, щоб переконатися в коректному розпізнанні колірних налаштувань макета RIP'ом.
Векторна графіка:
- всі тексти повинні бути переведені в криві;
- товщина ліній повинна бути не менше 0.1 мм або 0.3 пункту; лінії і контури повинні містити не більше 700 вузлів;
- растрові зображення повинні бути вставлені в розмірі 100% (не залінковані);
- файли Corel Draw не повинні містити в собі ефектів (лінз, тіней, прозоростей, текстурних заливок і т.д.);
Верстка (тільки для Adobe InDesign):
- не переведені в криві шрифти надаються окремо;
- всі тексти повинні бути в роздільних (unlinked) блоках;
- вбудовані об'єкти повинні бути в масштабі 100% розміру вікна, в яке вони вставлені.
7. Надані шрифти повинні бути TTF (TrueType), OTF (OpenType), Тype1, PS (PostScript); без використання системних шрифтів.
8. Персоналізація: для даного виду друку, окрім основного макету, необхідно надати базу даних в форматі * .xls (Microsoft Excel).
Вимоги до макетів Візиток
- Макети приймаються в наступних форматах: * .pdf, * .eps, * .ps, * .ai, * .cdr, * .psd, * .tif, *; створені в програмах: Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw.
- Кольорова схема CMYK
-Розмір візитки в макеті повинен співпадати з стандартними розмірами визітних карток (90х50мм) або (85х55мм) з додаванням фонових вилетів для порізки (мінімум 2мм з кожної сторони).
-Дистанція між краями та основними елементами макету повинна бути не менше 5мм
Вимоги до макетів Флаєрів
- Макети приймаються в наступних форматах: * .pdf, * .eps, * .ps, * .ai, * .cdr, * .psd, * .tif, *; створені в програмах: Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw.
- Кольорова схема CMYK
-Розмір флаєрів в макеті повинен співпадати з стандартними розмірами флаєрів (105х148, 210х100, 148х210 мм) з додаванням фонових вилетів для порізки (мінімум 2мм з кожної сторони).
-Дистанція між краями та основними елементами макету повинна бути не менше 5мм
Вимоги до макетів друку на кружках
- Макети приймаються в наступних форматах: * .pdf, * .eps, * .ps, * .ai, * .cdr, * .psd, * .tif, * jpeg*; створені в програмах: Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw.
- Кольорова схема (RGB)
- Розмір макету для стандартної кружки, з кольоровою ручкою, кислотної та сріблястої ручки(195х96мм)
- Макети подаються в стандартній орієнтації (не в дзеркальній)
Завантажити шаблони макетів
Ви можете використовувати наші шаблони для створення макетів в правильних розмірах
Режим роботи
Пн-Пт: 11:00 - 19:00
Сб-Нд: 11:00 - 19:00
Без вихідних
Слідкуй
Made on
Tilda